Avokado Nereden Alınır?

Avokado Nereden Alınır?

Yüksek besin değeri, diyet yapanları tok tutması, spor yapanlara enerji vermesi ile son yılların meşhur ve gözde meyvesi avokado ile ilgili akla gelen sorulardan biri de avokado nereden alınır sorusu. Bunun için birçok seçenek olmakla birlikte, e-ticaret uygulamaların yaygınlaşmasıyla internetten de direkt tarladan toplanan taze avokado satın alabilirsiniz.


Avokado Satın Al

Sporcular ve vejetaryen beslenenler için zengin protein kaynağı olan avokado, artık sofralarımızda da yerini almaya başladı. Artık evimizin yanındaki manavdan veya marketten, ister taze avokado, ister olgun avokado alabiliyoruz. Fakat bazen taşıması zor oluyor. Biz de kargo ile bu sorunu çözüyoruz. Kapınıza kadar geliyor ve taşımak zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca avokado meyvesi her yerde bulunmayabilir hatta bulunduğu yerlerde küçük, tatsız, erken piyasaya sürülmüş, lezzetsiz avokadolar da görebilirsiniz. 

Evlerden daha az çıktığımız şu günlerde e-ticaret, online alışveriş hatta instagram üzerinden alışveriş ile birlikte artık avokado satın al işlemi de kolaylaştı. Siz de internet üzerinden tek tıkla çok rahat avokado al işlemi yapabildiğiniz gibi en tazesini sipariş edebilirsiniz. Bu şekilde her bütçeye uygun avokado paketi seçebilir, diğer yandan uzman ekip tarafından seçilen taze ürünleri satın almış olursunuz. Bu arada sitemiz güvenli ödeme yöntemleri kullanır. Güvenle tercih edebilirsiniz.

Alanya Avokado Sipariş

Avokado, özellike ülkemizde Alanya bölgesinde çok iyi yetişir. Toprak ve hava koşulları sebebi ile en sağlıklı yetiştiği nadir bölgelerden birisidir. Ayrıca Alanya'dan avokado ithalatı da yapılmaktadır. 

Bir avokadonun taze avokado mu yoksa  olgun avokado mu olduğunu ilk görüşte anlamayabilirsiniz. Fakat biz bu konuda oldukça iyiyiz. Merak etmeyin, Avokado Sepeti olarak avokado sipariş etmek istediğinizde, siparişlerinizi özenle hazırlar, özel kutusuyla sizlere kargo aracılığıyla evinize kadar ulaştırırız.

Alanya’nın verimli topraklarında ilaç kullanmadan, temiz ve özenle yetiştirdiğimiz ürünlerimizi, istediğiniz paketlerde sipariş edebilirsiniz.

Avokado adet olarak satıldığı gibi kilo olarak da satılabilir. Bizden satın alacağınız ürünler marketlerdeki küçük avokadolara benzemeyecektir. Genelde marketler erkenden para kazanmak için küçük avokadoları toplayıp piyasaya sürerler. Gram olarak her birinin ağırlığı 180 ile 210 gram arasında değişir ve malesef tam olmadıkları için lezzet konusunda da çoğunlukla sıkıntıları da vardır. Bizim sitemizden alacağınız avokadolar ise 250 gram ile 290 arasında ağırlığı değişen, olgun avokadolardır. Olgun avokado siparişlerinizde ise yolda herhangi bir bozulma yaşanmaması için sert haliyle göndermeye dikkat ediyoruz. Keşke kargo firmaları biraz daha dikkat edebilse de hepsini tam yenme zamanı kargolayabilsek sizlere. Ama şu an için en iyi tecrübe ettiğimiz şekilde sizlere yolluyoruz.

Avokado Al

Avokado al işlemi için web sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır ayrıca instagram adresimiz @avokadosepeti üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Antalya Alanya avokado sipariş hizmeti veren firmamız aracılığıyla Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile avokado siparişi verebilirsiniz.

Web sayfamızdan yapacağınız Avokado Sepeti sipariş işleminizle hem uygun fiyat hem de taze ürün ayrıcalığını yaşayacaksınız. 

Avokado Nasıl Saklanır?

Avokado Sepeti üzerinden satın aldığınız Avokado nasıl saklanır diye meraklanmanıza gerek yok. Sizin için özenle topladığımız avokado meyvesi, oda sıcaklığında muhafaza edilebilir. Eğer avokado meyveniz olgunlaşmışsa buzdolabına alabilirsiniz. FAKAT, BUZLUK YA DA DONDURUCUYA KOYMAYNIZ