Hakkımızda

www.avokadosepeti.com olarak Alanya'da ilaçsız tarım ile kendi yetiştirdiğimiz avokadolarımızı siz müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Avokadolarımız genelde marketlerde satılan 180 -210 gram arasında değişen küçük avokadolar değildir. Her birinin ağırlığı 250 gram ile 290 gram arasında değişir. O yüzden satarken yaklaşık kilo hesabını da ayrıca ekliyoruz ki avokado yemeyi alışkanlık haline getiren müşterilerimiz zaten bu konuya hakimler. 

Ürünler Size Nasıl Gelecek?

Biz siparişlerimizi topladıktan sonra bahçemize gidiyoruz, meyveleri dalından kestiğimiz gibi kutuluyoruz, paketliyoruz ve kargoya teslim ediyoruz. Topladığımız meyvenin yumuşak olmamasına çok dikkat ediyoruz. Diyeceksiniz ki neden yumuşak olanını toplamıyorsunuz. Malesef kargo firmaları yüzünden bu konuya çok dikkat ediyoruz. Genelde yumuşak olarak yolladığımız ürünler kargo süreçleri sonunda parçalanıyor ve kullanılmaz hale geliyor. Biz olgunlaşmaya en yakın 1-2 gün kargo süresini sağlıklı bir şekilde atlatabilecek avokadolarımızı seçiyoruz. Zaten evinizde de olgunlaştıkça yemeye başlıyorsunuz bu süre de maksimum 1-2 gündür. 

Sevgili müşterilerimiz buraya kadar okudunuz mu bilmiyoruz ama özetle siz en iyi, en lezzetli ve en düzgün avokadoyu yiyebilesiniz diye bu şekilde çalışıyoruz. 

Umarız memnun kalırsınız, afiyet olsun.